Electrolux EHH6240ISK

249.00 €279.00 €

Jednoduchá, dokonalá, jednoducho dokonalá

Perfektná čierna elegancia. Takto sa dá opísať indukčná varná doska Electrolux EHH6240ISK. So svojimi rozmermi 590 x 520mm (šírka x hĺbka) je ideálne priestranná a perfektne zapadne do vašej kuchyne. Potrebný priestor pre zasadenie varnej dosky je 560 x 490mm (ŠxH). Indukčná doska je perfektne hladká s lesklým čiernym povrchom a dodá tak vašej kuchyni štýlový a moderný vzhľad. Na doske sa nachádza dotykový ovládací panel a 4 varné zóny s priemerom 210mm, 145mm, 145mm a 180mm. Každý hrniec či panvica si zaručene nájdu svoje ideálne miesto a vďaka indukčnému ohrevu sa váš obed či večera už nikdy neskomplikujú.

Maximálne bezpečná

Indukčná varná doska presahuje svojou bezpečnosťou všetko, čo ste doteraz poznali. Zohrievania funguje prostredníctvom revolučnej metódy elektromagnetického striedavého poľa. Na základe tohto princípu sa zohrieva iba samotná panvica či hrniec v časti kde sa dotýka varnej dosky. Samotné okolie hrnca či panvice preto ostáva chladné a riziko popálenia sa tak znižuje na úplné minimum. Takáto perfektná a revolučná vlastnosť je obrovským plusom pre rodiny s deťmi, ktoré sa často pokúšajú nakuknúť na vyššie položené miesta. S touto indukčnou varnou doskou sa dieťa, ale aj vy nedopatrením nespálite pri dotyku s jej plochou. Dotykový ovládací panel disponuje navyše detskou poistkou a uzamknutím tlačidiel. Na zvyškové teplo, ktoré sa krátkodobo udrží na doske v mieste, kde bol položený hrniec alebo panvica, vás indukčná varná doska sama upozorní vďaka špeciálnym indikátorom. Varenie nikdy nebolo bezpečnejšie.

Jedlo uvaríte rýchlejšie a úspornejšie

Indukčná varná doskanie je len elegantná, moderná a bezpečná, ale aj výnimočne úsporná. Vďaka novej technológii výrazne sa líšiacej od tej, ktorá sa bežne používa pri sklokeramických doskách, sa zohrieva len samotné dno panvice a hrnca, ktoré je v kontakte s doskou a tak sa ich obsah zohreje rýchlejšie, no zároveň sa neplytvá elektrickou energiou. Tento princíp rýchleho a presne usmerneného ohrevu zaručuje zníženú spotrebu, čo zaručene oceníte. Špeciálna metóda zohrievania len samotného hrnca a nie celej plochy varnej dosky prináša ešte jednu neoceniteľnú výhodu. Kto pozná pripálené zvyšky po vykypení, vyliatí či vyprsknutí pripravovaného jedla, môžete si s úľavou vydýchnuť. Indukčná varná doska okolo hrnca či panvice ostáva studená a tak sa na nej nič nadbytočné nezohreje a ani nepripečie.

zobraziť všetkých partnerov