Electrolux EN3613MOW

399.00 €429.00 €

Základné parametre

Značka: Electrolux
Šírka: 59,5 cm
Výška: 184,5 cm
Hĺbka: 64,7 cm
iTrieda energ.účinnosti: A++
Umiestnenie mrazničky: dole
Celkový čistý objem: 329 L
Čistá kapacita chladničky: 220 L
Čistá kapacita mrazničky: 109 L

 

Úsporný chod

Kombinovaná chladnička Electrolux EN3613MOW je vďaka svojmu efektívnemu a úspornému chodu zaraďovaná do energetickej triedy A++. Chladnička vytvára optimálne podmienky pre uskladnenie vašich potravín. Potraviny zostanú čerstvé a chutné až do ďalšieho celotýždenného nákupu. Kombinovaná chladnička Electrolux je vybavená ventilačným systémom FreeStore®, vďaka ktorému je chladný vzduch v chladničke rozvádzaný rovnomerne na ktoromkoľvek jej mieste. To zabezpečuje, že vaše potraviny ostanú čerstvé nech ich máte uložené kdekoľvek v chladničke.

Chladiaca zóna

Chladiaca časť s automatickým odmrazovaním disponuje vnútorným objemom 220 l disponuje 3 sklenenými policami s lištou a špeciálnou kovovou policou na fľaše. Na odkladanie ovocia a zeleniny je chladiaca časť vybavená dvomi zásuvkami. Vnútorná strana dverí chladničky je vybavená dverovými poličkami. LED osvetlenie je veľmi úsporné a zaručí dokonalý prehľad o uložených potravinách.

Mraziaca zóna

Spodná časť kombinovanej chladničky s manuálnym odmrazovaním disponuje mraziacou zónou s objemom 109 l. Vybavená je dvomi sklenenými policami a tromi transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín (z toho 1 polovičnej hĺbky). Mraziaca kapacita dosahuje 4 kg / 24 hod. Skladovací čas pri výpadku elektrickej energie je maximálne 20 hodín.

zobraziť všetkých partnerov