Gorenje KAM24F0PHH

299.00 €369.00 €

Základné parametre:

funkcie: chladenie, odvlhčovanie, ventilácia, nočný režim
energetická trieda: A
chladiaci výkon: 2400 W
rozmery (ŠxVxH): 34,5 x 70,3 x 35,5 cm
hmotnosť: 23,5 kg

Kompaktný dizajn

Kompaktné prevedenie mobilnej klimatizácie zaisťuje množstvo výhod. Vyznačuje sa tichšou, úspornejšou prevádzkou a automatickým prepínaním medzi režimami. Prístroj sa veľmi ľahko udržuje, čo zaisťuje maximálnu prenosnosť a jednoduchosť použitia. Nechýba ani pohodlné ovládanie prostredníctvom diaľkového ovládača.

Automatický režim

Zvolením automatického režimu na klimatizácii bude prevádzka, chladenia a odvlhčovania riadená prostredníctvom teplotného senzora.

Režim chladenia

Chladiace mriežky smerujú nahor. Vzduch sa lepšie v priestore rozptýli a umožňí rýchle a rovnomerné ochladzovanie miestnosti. Jednoducho klimatizáciu stačí postaviť tam, kde ju chcete mať, zapnúť a užívať si príjemného chladenia. Chladenie je vysoko účinné vďaka prietoku vzduchu, ktorý zahŕňa hodnotu 310 m³ za hodinu.

Automatický reštart

V prípade prerušenia dodávky elektriny sa klimatizačná jednotka opäť zapne a pokračuje pracovať už v nastavenom režime.

Nočný režim

K dispozícii je aj nočný režim SLEEP, ktorého prevádzka je tichá. Tento režim zabraňuje podchladeniu v priebehu spánku. Funkcia - nočný režim umožňuje automatické zvýšenie chladenia  o 1 ° C počas prvých dvoch hodín prevádzky. Toto nastavenie potom systém udržuje ďalších 5 hodín, potom sa automaticky vypne.

LED displej

S LED prehľadným displejom sa už viac nezdržíte pri nastavovaní.  Zobrazí vaše nastavenia, preto je prevádzka je vždy prehľadná. K dispozícii máte aj časovač, aby ste mohli fungovanie prístroja prispôsobiť vášmu rozvrhu.

zobraziť všetkých partnerov