Navitel T500EU

69.99 €89.99 €

Popis produktu:

Multifunkčný tablet s moderným systémom Android 7.0 a 1.3GHz 4-core MediaTek pre vysoký výkon. Tablet je vybavený jasným 7 palcovým displejom s rozlíšením 1280 x 800 pixelov, prednou a zadnou kamerou a dvoma slotmi na kartu SIM. Navitel T500 3G disponuje pamäťou RAM 1 GB, vnútornou pamäťou 8 GB a slotom pre karty microSD / SDHC až do 32 GB.

Tablet NAVITEL T500 3G má najnovšiu verziu programu Navitel Navigator s mapami 45 európskych krajín s bezplatnou aktualizáciou. Mapy obsahujú aktuálne informácie o dopravnej infraštruktúre vrátane radarov a rýchlostných kamier. Podpora Wi-Fi a dva sloty na karte SIM umožňujú prístup k online službám Navitel.

Základné parametre

Softvér: Navitel Navigator
predinštalované mapy: Albánsko, Andorra, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Čierna Hora, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Chorvátsko, Island, Taliansko, Cyprus, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Maďarsko, Macedónsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Holandsko, Nórsko, ostrov Man, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Grécko, San Maríno, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Spojené kráľovstvo, Srbsko, Švédsko, Švajčiarsko, Ukrajina, Vatikán
Možnosť inštalácie ďalších máp: Áno
Hlasové pokyny: Áno
Upozornenie na SPEEDCAM: Áno
Časový výpočet trasy: Áno
operačný systém: Android 7.0
CPU: Cortex-A7 Quad jadro (MTK8321)
frekvencia CPU: 1.3 GHz
microSD karta: až 32 GB
vnútorná pamäť 8 GB
RAM 1GB
Kapacita batérie: 2200 mAh

Displej

typ displeja: IPS
veľkosť displeja: 7"
rozlíšenie: 800x1280dotykový displej: Áno
podsvietený displej: Áno

Pripojenie

Wi-Fi: Áno
2G / 3G: Áno
bluetooth: Áno
dual SIM: Áno
3,5 mm audio jack: Áno

zobraziť všetkých partnerov