Nokia 3310SS

59.99 €69.99 €

Technické špecifikácie:

2,4" farebný displej
rozlíšenie displeja: 320 x 240
kapacita 16 MB
micro SD karty až do 32 GB
RAM 32 MB
2 Mpix fotoaparát
Bluetooth
FM rádio
hmotnosť: 200 g
rozmery: 115,6 x 51 x 12,9 mm
farba: šedá

Praktický a štýlový ako vždy

Mobilný telefón Nokia 3310 v elegantnom tele s čistým dizajnom poteší každého milovníka tradičných tlačidlových telefónov. Nokia prebrala pôvodný dizajn predchodcu a upravila ho do štýlovej podoby, ktorú máte možnosť vidieť. Krásne lesklé a žiarivé žlté farebné prevedenie, farebný displej a vylepšené užívateľské funkcie. Z prechádzajúcih rokov si zachovala  svoj špecifický tón vyzváňania a veľmi obľúbenú hru Snake. 

Farebný displej

Nokia 3310 prichádza s vylepšeným a zaobleným farebným displejom. 2,4 palcový displej zobrazí všetky potrebné údaje ako sú telefónne kontakty či SMS správy. Displej je navyše polarizovaný, čo zlepšuje čitateľnosť displeja aj pri silnom slnečnom žiarení. Lepšie ovládanie a písanie aj vďaka vylepšenej klávesnici s doplnenými štvorsmernými klávesami. 

Extrémne dlhá výdrž

Tento mobilný telefón vám bude vždy k dispozícii. Vyberateľná batéria s kapaciou 1200 mAh má výdrž až 22 hodín pri nepretržitom telefonovaní. Nemusíte sa obávať, že váš telefón  sa rýchlo vybije pri dlhšom rozhovore s vašimi známymi. Navyše nemusíte mať stále poruke nabíjačku. V pohotovostnom režime vydrží Nokia 3310 až neuveriteľný mesiac. Po vybití ho rýchlo nabijete pomocou portu Micro-USB.

Rozšírené užívateľské rozhranie

Pri cestovaní si môžete vychutnať obľúbenú hudbu alebo počúvajte rozhlas. Zaujímavé zábery si môžete odfotiť s 2 Mpix fotoaparátom. Vo voľnom čase využijete aj hernú zónu, v ktorej sa nachádza hra Snake. Pripomeňte si hranie tejto hry a vychutnajte si jej farebnú verziu. 

zobraziť všetkých partnerov