História a súčasnosť spoločnosti ELSATEX

Firma bola založená v roku 1990 a v úplných začiatkoch sa zaoberala predajom a montážou satelitných zariadení pre individuálny príjem.

Otvorením elektro predajní vo Vranove nad Topľou a v Humennom v nasledujúcom roku rozšírila firma svoju činnosť o maloobchodný predaj. Koncom roka 1992 bola otvorená predajňa v Stropkove a hneď v ďalšom druhá predajňa v Humennom.

„Sme tu pre Vás už 29 rokov.”

V rokoch 1999 - 2001 boli všetky štyri predajne rozšírené a úplne zrekonštruované. V tom čase k nim pribudla aj nová predajňa v Michalovciach. V roku 2004 bola otvorená predajňa v Snine. V máji 2006 sme otvorili prvú veľkopredajňu vo Vranove nad Topľou a o rok neskor, v júni 2007 pribudla druhá veľkopredajňa v Snine. Obidve nahradili pôvodné predajne. V júni 2009 ukončila činnosť druhá predajňa v Humennom a otvorila sa nová veľkopredajňa v Košiciach a v septembri 2009 ďalšia veľkopredajňa v Bardejove. Pôvodná predajňa v Humennom sa v júli 2010 presťahovala do nových vlastných priestorov a tým bola otvorená zatiaľ najväčšia predajňa firmy. Najnovšou je veľkopredajňa v Prešove, otvorená v marci 2011.

V súčasnosti ponúkame v sieti ôsmich nadštandardne upravených špecializovaných predajní s elektronikou a elektrospotrebičmi široký sortiment výrobkov svetových a domácich značiek, ktorý uspokojí aj náročného zákazníka.

zobraziť všetkých partnerov